Hakkımızda

   2016 yılında kurularak faaliyetlerine başlayan Kobi Strateji Yönetim ve Danışmanlık firmamız, müşteri odaklı hizmet felsefesi ile kısa sürede bölgesinde önemli danışmanlık firmalarından biri haline gelmiştir. Firmamız kurulduğu günden bu yana yenilikçi iş modellemeleri ile devlet teşvikleri kapsamında destek müşavirliği, proje yönetim danışmanlığı, e-ticaret yönetim danışmanlığı ve işletmeler için gerekli olan belgelendirme alanlarında birçok işletmeye hizmet etmiş ve 2019 yılında Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından akredite edilerek kalitesini kanıtlamıştır. Beş Yıllık geçmişi olan işletmemiz; 10 Milyon TL’nin üzerinde hibenin firmalara aktarılmasını sağlamış, 40 adet yatırımın danışmanlığını gerçekleştirerek önemli bir başarıya imza atmıştır.

   En iyi danışmanlık hizmetinin en iyi takımla yapılabileceğine inanan işletmemiz içerisinde Kobi Danışmanı, Serbest Mali Müşavir, Endüstri Mühendislerinden oluşan alanında uzman beş kişilik bir ekibi barındırmakta ve her yıl bünyemize katılan yeni arkadaşlar ile büyümesine devam etmektedir.

  Kobi Strateji olarak sorumluluğumuzun sadece iş ortaklarımıza karşı olmadığı; yaşadığımız bölgemize ve ülkemize karşı da sorumluluklarımızın olduğunun farkındayız. Buna yönelik olarak, kendi değerlerimizi belirleyerek, yaptığımız her iş ve işlemin bu değerler çerçevesine kalması için bütün gayretimizi bu yönde sarf etmekteyiz.

Değerlerimiz

 

Etiklik ve Kanuna Uygunluk

Firmamız gerçekleştirdiği işlemlerin tamamının kanunlara ve ilgili mevzuatlara uygun olmasını taahhüt eder. Müşterilerimizin yaptığı faaliyetlerin tamamı öncelikle bizim tarafımızdan kontrolü gerçekleştirilerek, uygunluğu teyit edilir,  sonrasında ise ilgili kamu kurumlarına sunulur.

Gizlilik

İş Ortaklarımız ile yaptığımız her türlü proje ve işlemin gizliliği tarafımızca sağlanmaktadır. Bu özel bilgiler hiçbir şekilde üçüncü taraflar ile paylaşılmamakta gizli kalması için gerekli tedbirler tarafımızca alınmaktadır.

Sosyal Sorumluluk

Kobi Strateji olarak bilgi ve birikimimizi toplum ve ülke yararına kullanmakla mükellefiz. Buna yönelik olarak sivil toplum kuruluşlarının projeleri firmamız tarafından gönüllü olarak hazırlanarak sosyal yaşama destek olunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz müşterilerimize ve iş ortaklarımıza pozitif katkı sağlamaktır. Bunun sağlanamadığı veya eksik olduğunu düşündüğümüz durumlarda müşterilerimiz için bedel talep etmeden sözleşmeleri yenilenmekte, hakkaniyet felsefesinden asla vazgeçilmemektedir.

Öncelik

Web Sitemizde ilan edilen hizmetler bizim aktif çalışma ve uzmanlık alanımızdır. Bu hizmetlerin iş ortaklarımıza en üst kalite de sunulması geliştirilmesi en önemli önceliğimizdir. Bu hizmetlerin dışında kalan hiçbir uzmanlık alanında iş ortaklarımıza tavsiye ya da yönlendirme yapılmamaktadır. 

Gelişim

KOBİ Strateji, sürekli gelişim ve değişim ilkesine bağlı kalarak hem bireysel hem de kurumsal gelişim sürecini yürütmektedir. Değişen mevzuatlar ve şartların takip edilmesi gerçekleştirilen iş ve işlemlerin bu değişim çerçevesinde değerlendirilmesi için iş ortakları ile sürekli etkileşim halindedir. 

 

 

Şirketin değerleri,  sadece duvarlarda yazılı birer süs olmayıp, şirketin bütün kararlarına gerçekten yön vermeye başladığı takdirde, şirket çok büyük bir rekabet avantajı elde eder. Çünkü, bütün ürünler, bütün teknolojiler, bütün stratejiler, bütün iş modelleri, rakipler tarafından taklit edilebilirken, tek taklit edilemeyen, şirketin sahip olduğu değerlerdir.

                                                                                                    Temel AKSOY